Turbodmychadla SPENCER POWER MIZER

Vysoce účinná vícestupňová odstředivá dmýchadla SPENCER POWER MIZER jsou proslulá svou účinností, minimálními úkony údržby a především dlouhou životností.

Odborné instalace vícestupňových zařízení provádíme již od roku 2006 v těch nejnáročnějších provozech:

Centrální vakuové odsávací systémy SPENCER POWER MIZER se používají pro přepravu a zachycování různých částic od hliníkových granulí, uhelného prachu, až po ovesné vločky. Odborný tým ARKO TECHNOLOGY, a.s., ve spolupráci se společností SPENCER TURBINES s dlouholetými zkušenostmi nabízí efektivní cenově dostupná řešení pro nejrůznější aplikace a potřeby.

 

Rozsah použítí

Dmýchadla SPENCER TURBINES lze navrhnout pro provzdušňování lapáků písku, hrubobublinné i jemnobublinné aerační systémy, pro dodávku stlačeného vzduchu do nádrží s přerušovaným provozem, pro aplikace v kalovém hospodářství a jako turbo pro míchání vyhnívacích nádrží.

V průmyslových aplikacích naše dmýchadla dodávají stlačený vzduch nebo jiné plyny pro odsíření, stlačený vzduch do spalovacích pecí tepelných elektráren a tepláren, vzduch do systémů s fluidním spalováním, dále slouží jako přetlaková stanice procesních plynů, odvětrávají uhelné i uranové doly, zajišťují odsávání plynů a par a řadě dalších aplikací.

 

Přehled výhod

Vlastnosti, které se vyplatí...

 

Koncepce a konstrukce

Dmýchadla SPENCER POWER MIZER jsou vybaveny regulačními a řídícími prvky a můžete si být 100 % jisti, že všechny prvky budou spolehlivě fungovat.

Průřez zařízením

Dmýchadla, která jen nevíří prach

Co dělá konstrukci dmýchadla SPENCER POWER MIZER tak úspěšnou?

Trvanlivá, spolehlivá a účinná odstředivá dmýchadla SPENCER POWER MIZER přestavují nejvyšší kvalitu dílenského zpracování ve svém oboru za použití materiálů nejvyšší kvality a nejmodernějších výrobních nástrojů. Naše zaměření na konstrukční řešení a kvalitu zajišťuje, že pokud si vyberete dmychadlo SPENCER POWER MIZER budete mít to nejlepší, co dnes trh v tomto oboru nabízí.

 

Servis

Ke dmýchadlům SPENCER POWER MIZER námi dodaným nebo jiným způsobem provozovaných v Evropě poskytujeme komplexní servisní zabezpečení. Prosím kontaktujte nás na trvalé prodejní a servisní lince +420 725 015 270.

Originální náhradní díly a servis SPENCER TURBINES

Příslušenství pro radiální odstředivá vícestupňová dmýchadla SPENCER TURBINES

SPENCER SERVICE CENTERS